ژورنال اصلی Monografie Naukowe, Tom II

download pdf Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957, دانلود Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957,Zbigniew Palski, کتاب های Zbigniew Palski,Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016., لیست کتاب های Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016.,WorldCat, کتاب های WorldCat

واکنش محتاطانه خریداران ، عدم استقبال از دریافت سکه‌های پیش‌فروشی

اگرچه بانک مرکزی اعلام کرده که از امروز، فرآیند تحویل ۹۹۰ هزار سکه پیش‌فروش شده است جهت مقطع سه‌ماهه در شعب منتخب، شروع خواهد شد، ولی خریداران در تحویل ..

ادامه مطلب

وزارت صنعت اسامی شرکت های وارد کننده ماشین را به بانک مرکزی اعلام کرد

وزارت صنعت و معدن و تجارت اسامی شرکت های وارد کننده ماشین و تعرفه های مربوط به تمامی خودروهای سواری (با کد ۸ رقمی) را به بانک مرکزی اعلام کرد. ..

ادامه مطلب

به‌جای زیاد کردن مزد به کارگران سبد کالا بدهید

به اعتقاد یک کارشناس حوزه کار به‌جای بازبینی و طرح مجدد دستمزد در شورای عالی کار باید مکانیسم‌های حمایتی دولت از کارگران نظیر تخصیص داده شده است بن کالای ا..

ادامه مطلب

التهاب اخیر بازار ارز ربطی به دارایی های سمی ندارد

رییس کل بانک مرکزی با رد تحلیل آخوندی راجع به ریشه نوسانات اخیر بازار ارز، گفت: در فضای کنونی، نسخه‌ای کارامدخواهد بود که مبتنی بر تحلیل‌های صحیح و استنباط ..

ادامه مطلب

۵.۴هزارمیلیارد اعتبارصندوق‌یکم ، منع اعطای وام مسکن به واحدهای لوکس

مدیرعامل بانک عامل بخش مسکن، گفت: شعب این بانک از پرداخت تسهیلات ساخت به واحدهای مسکونی لوکس منع شده است اند. منع اعطای وام مسکن به واحدهای لوکس/۵..

ادامه مطلب

طارمی و پرسپولیس در آسیا به هم می‌رسند

در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، احتمال دارد تیم‌های پرسپولیس کشور عزیزمان ایران و الغرافه قطر به مصاف هم بروند.   ..

ادامه مطلب

آزمون سقف قیمت دلا‌ر

بازیگران غیررسمی در معاملات پشت خطی، دلار را صعودی کردند تا تصویر العمل بازارساز را آزمون کنند. نتیجه تلاش معامله گران آتی در معاملات ساعات انتهایی..

ادامه مطلب

مجلس مخالف هرگونه شوک قیمتی به اقتصاد کشور عزیزمان ایران است ، افزایش قیمت حامل‌های انرژی قطعی نیست

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با تاکید بر اینکه «مجلس هیچ گونه تغییری که موجب ایجاد شوک قیمتی در اقتصاد کشور عزیزمان ایران شود را در لایحه بودجه نمی پذیر..

ادامه مطلب

صف قرض الحسنه ازدواج تا آخر سال از بین می‌رود / سیف

رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نظام بانکی نباید منابع قرض الحسنه را در موارد غیرمتعارف هزینه کنند، گفت: تا آخر سال باید صف وام ازدواج از بین برود. ..

ادامه مطلب

4 تب بانکی در 44 سال

نشریه رسمی بانک مرکزی در پژوهشی از وقوع 4 تب در فاصله سال های 1351 تا 1394 خبر داد. به استناد این پژوهش، تب نخست بعد از انقلاب اسلامی و با وقوع جنگ تحمیلی ر..

ادامه مطلب