ژورنال اصلی Monografie Naukowe, Tom II

download pdf Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957, دانلود Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957,Zbigniew Palski, کتاب های Zbigniew Palski,Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016., لیست کتاب های Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016.,WorldCat, کتاب های WorldCat

التهاب اخیر بازار ارز ربطی به دارایی های سمی ندارد

رییس کل بانک مرکزی با رد تحلیل آخوندی راجع به ریشه نوسانات اخیر بازار ارز، گفت: در فضای کنونی، نسخه‌ای کارامدخواهد بود که مبتنی بر تحلیل‌های صحیح و استنباط ..

ادامه مطلب

سولماز غنی و یوسف صیادی به سریال «حکایت کمال» پیوستند

سریال «حکایت کمال» به تهیه کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی با روایتی از دهه چهل در مرحله پیش تولید قرار گرفته است و اخیراً سولماز ..

ادامه مطلب

تصاویر) + طوفان شن یزد را با خود برد (

ریزگردها و گرد و غبار نفس یزد را به شماره انداخت به گونه‌ای که دید در بعضی نقاط یزد به کمتر از ۱۰ متر رسید. طوفان شن یزد را با خود برد (+ت..

ادامه مطلب

5 کشته در تصادف بزرگراه دیلم بوشهر

بر اثر این اتفاق ماشین زانتیا دچار آتش سوزی شد که چهار سرنشین آن و یک سرنشین کامیون جان باختند.  5 کشته در تصادف بزرگراه دیلم بوشهر ..

ادامه مطلب

از بین بردن نخستین نماینده کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان ، تداوم

به گزارش ایلنا، در آخرین بازی هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان کلوب های آسیا در منطقه غرب، تیم های الاهلی عربستان و تراکتورسازی تبریز در ورزشگ..

ادامه مطلب

۵.۴هزارمیلیارد اعتبارصندوق‌یکم ، منع اعطای وام مسکن به واحدهای لوکس

مدیرعامل بانک عامل بخش مسکن، گفت: شعب این بانک از پرداخت تسهیلات ساخت به واحدهای مسکونی لوکس منع شده است اند. منع اعطای وام مسکن به واحدهای لوکس/۵..

ادامه مطلب

طارمی و پرسپولیس در آسیا به هم می‌رسند

در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، احتمال دارد تیم‌های پرسپولیس کشور عزیزمان ایران و الغرافه قطر به مصاف هم بروند.   ..

ادامه مطلب