ژورنال اصلی Monografie Naukowe, Tom II

download pdf Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957, دانلود Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957,Zbigniew Palski, کتاب های Zbigniew Palski,Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016., لیست کتاب های Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016.,WorldCat, کتاب های WorldCat

سفر نتانیاهو به کنیا همزمان با شروع دور دوم ریاست جمهوری کنیاتا

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به کنیا سفر کرده تا روابط دیپلماتیک نزدیک‌تر با این کشور و همچنین قاره آفریقا را پیگیری کند. سفر نتانیاهو به..

ادامه مطلب

وزیران امورخارجه آسیا و اروپا حمایت کامل خود را از ‘برجام’ اعلام کردند

51 نفر از وزیران امور خارجه آسیا و اروپا و مقام های عالی رتبه دیپلماتیک بعد از یک نشست یکسان در ‘نایپیداو’ میانمار با صدور بیانیه ای ضمن اعل..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران بازوی اجرایی جهت استرداد خاوری ندارد

از چند سال قبل که فساد بانکی ۳۰۰۰ میلیاردی از سوی مسئولین دستگاه قضا و شرکت بازرسی کشور محرز شد، نام محمودرضا خاوری به عنوان یکی از متهمین مهم این پ..

ادامه مطلب

نخستین تصویر العمل برادر سعد حریری به استعفای وی

برادر سعد حریری در نخستین تصویر العمل به استعفای وی از نخست‌وزیری لبنان گفت که از تصمیم وی حمایت می‌کند.  نخستین تصویر العمل برادر ..

ادامه مطلب

می خواستم باحجاب و برازنده باشم / دفاع مهراوه شریفی نیا از لباسش در جشنواره اسپانیا

فردا نیوز در مصاحبه ای با مهراوه شریفی نیا در باره پوشش او در جشنواره اسپانیا پرسش کرده است. دفاع مهراوه شریفی نیا از لباسش در جشنواره ا..

ادامه مطلب

طرح‌های شینزو آبه جهت تحریم‌های تازه علیه کره‌شمالی

نخست‌وزیر ژاپن از طرح‌هایی جهت شدت یافتن تدابیری علیه کره‌شمالی بر سر آزمایش‌های موشکی روزافزون و برنامه‌های هسته‌ای آن خبر داد.  طرح ها..

ادامه مطلب

لشگر گواردیولا به ناپل رسید ، تاتنهام هفته کابوس‌وار رئال را تکمیل می‌کند؟

تاتنهام و رئال مادرید باید در ویمبلی جهت افزایش از گروه تلاش کنند و تیم بدون شکست گواردیولا نیز در ناپل به میدان خواهد رفت. تاتنهام هفته کابوس وار رئال ر..

ادامه مطلب