ژورنال اصلی Monografie Naukowe, Tom II

download pdf Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957, دانلود Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957,Zbigniew Palski, کتاب های Zbigniew Palski,Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016., لیست کتاب های Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016.,WorldCat, کتاب های WorldCat

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

هیچ‌کس نمی‌تواند کسی را خراب کند ، تصویر العمل جمشید مشایخی به حواشی مراسم خوش حالی منتقدان

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما بر این باور است که همواره از دوستان خود و پیشکسوتان سینما حمایت کرده است. تصویر العمل جمشید مشایخی به حواشی م..

ادامه مطلب

افزایش دما در نوار شمالی کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی گفت: طی سه روز آینده زیاد کردن نسبی دما در نوار شمالی کشور انتظار می‌رود. افزایش دما در نوار شمالی کشور ..

ادامه مطلب

در صورت نقض برجام به وسیله آمریکا، تمام گزینه‌ها روی میز است / علی اکبر صالحی

رئیس شرکت انرژی اتمی اعلام کرد در صورتی که آمریکا برجام را نقض کند، کشور عزیزمان ایران پاسخی متناسب با این اقدام خواهد داد.  علی اکبر صالحی:..

ادامه مطلب

تصویرهای + علت عوض کردن جای احمدی‌نژاد در مراسم تنفیذ مشخص شد

حضور رییس دولت نهم و دهم در مراسم تنفیذ از مباحث پربحث بازدیدکنندگان در اینترنت بود.  علت عوض کردن جای احمدی نژاد در مراسم تنفیذ مشخص شد + تصاو..

ادامه مطلب

روحانی جهت وزارت کشور با من صحبت کرد / رحمانی فضلی

«آقای دکتر روحانی با من (برای وزارت کشور) صحبت کردند و صحبت‌های اولیه شده است هست. ایشان اول باید به جمع‌بندی برسد و بعد تصمیم خود را اعلام کند… با من ا..

ادامه مطلب