ژورنال اصلی Monografie Naukowe, Tom II

download pdf Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957, دانلود Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957,Zbigniew Palski, کتاب های Zbigniew Palski,Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016., لیست کتاب های Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016.,WorldCat, کتاب های WorldCat

برملا شدن راز قتل پیرزن قبل از ازدواج عروس و داماد

ابتدا سمیرا به منزل پیرزن رفت و در آپارتمان را بازگذاشت تا من بتوانم به آسانی وارد منزل شوم،‌ زمانیکه وارد منزل پیرزن شدم، وی پشت در بود و بعد از با..

ادامه مطلب

به حرکت تازه کنگره امریکا پاسخ مقتضی خواهیم داد / رییس جمهور

رییس‌ جمهور با تاکید بر اینکه در برابر حرکت تازه کنگره آمریکا حتماً پاسخ مورد نیاز را خواهیم داد ، از واشنگتن خواست با احترام به حقوق ملت ایران، از تج..

ادامه مطلب

4 تب بانکی در 44 سال

نشریه رسمی بانک مرکزی در پژوهشی از وقوع 4 تب در فاصله سال های 1351 تا 1394 خبر داد. به استناد این پژوهش، تب نخست بعد از انقلاب اسلامی و با وقوع جنگ تحمیلی ر..

ادامه مطلب

نسبت به اجرای کامل توافق هسته‌ای هوشیار هستیم

رئیس‌جمهور فرانسه در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که این کشور نسبت به اجرای کامل توافق هسته‌ای هوشیار خواهد بود. نسبت به اج..

ادامه مطلب

احتمال کم کردن بهره به کمتر از ۱۵درصد ، نرخ سود بانکی کم کردن می‌یابد

رئیس شورای هماهنگی بانکهای دولتی در خصوص زمزمه‌های کم شدن قیمت سود به ۱۲ درصد، گفت: قیمت بهره بانکی به طور قطع به کمتر از ۱۵ درصد کم کردن خواهد یافت. ..

ادامه مطلب

بغض ژنرال

بغض یک وزیر از جنس وزارت نفت. بیژن نامدار زنگنه که این روزها در واپسین ماه های دولت یازدهم، با بستن قرارداد توتال فرانسه به جای قدردانی، ناسزا و تهم..

ادامه مطلب