ژورنال اصلی Monografie Naukowe, Tom II

download pdf Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957, دانلود Informacja Wojska Polskiego : 1943-1957,Zbigniew Palski, کتاب های Zbigniew Palski,Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016., لیست کتاب های Warszawa : Agencja Wydawnicza "CB, 2016.,WorldCat, کتاب های WorldCat

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آقای رئیس‌جمهور از فورواردها استفاده کنید / کواکبیان

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به فضای فوتبالی حاضر بر کشور با توسل به اصطلاحات فوتبالی از رئیس‌جمهور خواست تا کابینه خود را عوض کردن دهد.

آقای رئیس‌جمهور از فورواردها استفاده کنید / کواکبیان

کواکبیان: آقای مدیر جمهور از فورواردها استفاده کنید

عبارات مهم : سیاسی

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به فضای فوتبالی حاضر بر کشور با توسل به اصطلاحات فوتبالی از مدیر جمهور خواست تا کابینه خود را عوض کردن دهد.

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس به رییس جمهور گفت: در فضای جام جهانی و فوتبال هستیم، من هم به مدیر جمهور می گویم حال که تمام فراکسیون های سیاسی مجلس از شما حمایت می کنند شما به عنوان مربی فوتبال سیاسی کشور کمی بازیکنان را عوض کردن دهید. حال که مسئله رفاه مطرح نیست، یک مقدار از فورواردها استفاده کنید تا در شرایط جنگی بتوانیم پیروز شویم.

وی افزود: مجلسی ها هم قول حمایت می دهند از دولت می خواهم کابینه و بازیکنان را عوض کردن دهند تا از این گُلی که ترامپ فکر می کند با خروج از برجام زده، پشیمان شود. لذا این عوض کردن کابینه به وسیله مدیر جمهور انجام شود.

آقای رئیس‌جمهور از فورواردها استفاده کنید / کواکبیان

واژه های کلیدی: سیاسی | فوتبال | فوتبالی | استفاده | بازیکنان | رییس جمهور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: